Youth Voice isimli Erasmus + KA1 Eğitim Kursu projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından başarılı kabul edilmiştir. Çalışmalarına kısa zaman içinde başlanacak olan projemizle ilgili detayları web sitemiz ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.
![](https://i0.wp.com/www.ronesans.org.tr/wp-content/uploads/2014/07/logo-youthvoice-e1406207924120.png?resize=145%2C150&ssl=1)
Rönesans Enstitüsü
Doğa ile uyumlu yaşam için Eğitim, Bilim, Teknoloji
Youth Voice isimli Erasmus + KA1 Eğitim Kursu projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından başarılı kabul edilmiştir. Çalışmalarına kısa zaman içinde başlanacak olan projemizle ilgili detayları web sitemiz ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.