EuroMed Projesine Katılım için Gençlik Çalışanları Aranıyor!

Katalonya Ulusal Gençlik Konseyi (National Youth Council of Catalonia) tarafından başvurusu yapılmış FOR YOUTH COOPERATION ACROSS THE MEDITERRANEAN isimli projemiz kabul edilmiştir!

Bu proje, Akdeniz’in iki havzasından gençlik çalışanlarını; gençlik örgütleri ve gençlik meclislerinin ayrımcılığa, yabancı düşmanlığına, artan ırkçı ayaklanmalara karşı koymak için  oynayabileceği rolü tartışmak üzere biraraya getirmeyi amaçlamaktadır.

Bu proje kapsamında 2 ana aktivite gerçekleşecektir:

1- Gençlik Liderleri Toplantısı “Mediterranean youth together: building bridges for understanding” (14-20 Şubat 2016, Barselona)

2- Avrupa Akdeniz Eğitmen Eğitimi “Capacity building in front of racism and xenophobia” (Planlanan tarih: 2-9 Mayıs 2016, Tunus)

Projemizin ilk aktivitesi, 14-20 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Gençlik Liderleri Toplantısına katılmak için GENÇLİK ÇALIŞANI arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Başvuranlarda aranan özellikler:

  • Gençlik çalışanı olması
  • İnsan hakları alanında çalışıyor olması
  • Sivil toplum alanında aktif olması
  • İngilizce iletişim kurabiliyor olması
  • 20-35 yaş arasında olması
  • Bahsi geçen toplantı için motivasyona sahip olması

Finansal koşullar:

Konaklama, yeme-içme ve vize masraflarının tamamı proje bütçesinden karşılanacaktır. Ulaşım için 360 Euro bütçe vardır. Ulaşım masrafının 360 euroyu geçmesi durumunda, katılımcı masrafın kalanını karşılamak durumundadır.

Başvuru yapmak için:

28 Aralık 2015 tarihine dek, özgeçmişinizle birlikte projeye katılmak istediğinizi belirten bir e-posta atınız. E-postanıza karşılık olarak projeye ait bilgi paketi ve başvuru formu tarafınıza iletilecektir.

yildirim@renaissanceinstitute.eu

 

 

 

Posted in Announcements, News.

Bir yanıt yazın