Gençlik Hareketinde Vizeye Hayır projesi 2011 yılında gençlik grubu olarak başladığımız TR-12-404-2011-R2 numaralı projedir. Bu proje aynı zamanda Rönesans Enstitüsü Derneği’ni kuran gençler arasında takımının oluşmasında önemli bir yere haizdir.
![Özgür Yaşar Akyar](https://i0.wp.com/www.ronesans.org.tr/wp-content/uploads/2023/12/BRT01781-scaled-e1715506822240.jpg?resize=100%2C100&ssl=1)
Özgür Yaşar Akyar; bilgisayar mühendisi, araştırmacı, eğitimci ve bir doğa savunucusu olarak toplumumuzdaki bireysel yaşam kalitesini artırma konusunda tutkuludur. Akademik çalışmaları; eğitim teknolojileri, beden eğitimi ve spor, öğretmen eğitimi, kapsayıcı eğitim ve akıllı öğrenme için blokzincir konularını kapsamaktadır.