İspanya’da Macera Eğitim Kampı

EC IBERIA GROUP’un derneğimiz ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında dernek takipçilerimize indirimli Macera Eğitimi etkinliğini paylaşıyoruz. Derneğimizi takip eden kişiler arasından ilk 25 kişilik grup oluşturularak etkinlik gerçekleştirilecektir.
25 kişinin arasında yer almak için ön kayıtları aşağıdaki başvuru linkinden gerçekleştirebilirsiniz.
Kamp hakkındaki detaylı bilgiler aşağıda bulunmaktadır.
Kamp lokasyonu İspanya’nın en özel bölgesinde bulunmaktadır. Delta del Ebro dünyanın en  büyük üçüncü deltasıdır ve kuş gözlemi içinde harika bir bölgedir. Kampımız Barselona şehrinin 200 km. güneyinde, açık-kapalı olimpik yüzme havuzları, profesyonel futbol ve basketbol sahaları,konferans salonu,restoranı, 500 kişilik konaklama kapasitesi ve 24 saat koruma ve rehberleri ile İspanya’nın en büyük ve en prestijli kamp alanlarından biridir.
Kampta gerçekleştirilen etkinliklerden bazıları şöyledir:
Yelken,kano,nehirde tekne turu, paintball, barselona ve tarragona şehir gezileri,ata binme ve at çiftliği ziyareti, astrofizik merkezi ziyareti, multiaventura, trekking, kuş gözlemi, bisiklet turu, plaj turları, akuatik oyunlar, İspanya’nın en büyük eğlence parkı olan PortAventura macerası ve eğitim ve mağara gezisi.
Konaklama tam pansiyon olup,kampa ait restoranda isteğe özel yemek menüleri hazırlanabilir.vereceğimiz hizmette havaalanı transferlerinden diğer tüm hizmetlere kadar ücrete dahildir. Kamp süresince ispanyolca-ingilizce bilen yerel rehber ve danışmanlar haricinde işletmemizden görevlendirilmiş iyi derecede ingilizce, ispanyolca ve türkçe bilen rehberlerde size eşlik edeceklerdir.
Kamp Fiyatı Kişi Başı Özel Fiyat : KDV Dahil 579 Euro’dur.
Kamp Tarihleri; 20-25 Temmuz, 20-25 Ağustos ( 2 farklı sezon)
EC IBERIA GROUP , İspanya’da eğitim konusunda uzmanlaşmış uzun yıllar İspanya’da yaşamış,eğitim almış bir ekipten oluşmaktadır.
Ekte poster ve broşürlerde yer almaktadır.
Camp_posterPort AventuraTarragona GezisiBCN
Posted in News.

Bir yanıt yazın