marmarakaf

MARMARAKAF: Firmalar için Fırsat Kapısı

Kocaeli Üniversitesi ev sahipliğinde 26-27 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek MARMARAKAF, Marmara Bölgesi’nin en büyük kariyer fuarı olma özelliği taşıyor. Bu dev organizasyonda Kocaeli firmaları için de büyük bir fırsat yatıyor. Bu önemli anı en iyi şekilde değerlendirmek için özellikle üyesi olduğumuz BNI(Business Network International) üyesi iş insanlarına ve işbirliği halinde olduğumuz iş insanlarına aşağıdaki mesajı iletmekten memnuniyet duyarız.

Yüz binlerce yetenekle buluşmak, markanızı tanıtmak ve geleceğe yatırım yapmak için MARMARAKAF’ı kaçırmayın!

Fuarın sunduğu avantajlar:

  • Yeteneklerle Doğrudan Temas: MARMARAKAF, binlerce genç yeteneğin iki gün boyunca sektörün lider markaları ile birebir temas kurmasını sağlayacak. Bu sayede firmalar, ihtiyaç duydukları nitelikli işgücüne doğrudan ulaşabilecek.
  • Hedefli İşe Alım: Yetenek Kapısı üzerinden fuara katılacak tüm genç yeteneklerin profillerini fuar öncesinde inceleyerek belirlediğiniz öğrencileri iş/staj mülakatlarına, atölye, tanıtım çalışmaları ve etkinliklerine davet edebilirsiniz.
  • Uzun Vadeli İlişkiler: 15 üniversitenin kariyer merkezleri ve öğrenci kulüpleri ile etkin bir ilişki kurarak insan kaynakları süreci ile ilgili çalışmalarınızı fuar sonrasında da devam ettirebilirsiniz.
  • Geniş Erişim: Fuar öncesi ve fuar süresince üniversitelerin sosyal medya hesapları ve kurumsal web siteleri üzerinden milyonlarca öğrenciye erişen gönderilerde markanız yer alacak.
  • Marka Tanıtımı: Ürün ve marka tanıtım etkinlikleri gerçekleştirerek geniş bir kitleye ulaşabilir, markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’ün mesajını tekrar hatırlatmak isteriz:

Marmara Kariyer Fuarı’nda genç yeteneklerle buluşarak nitelikli işgücüne katkıda bulunabilir ve yeni yetenekleri keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda gençlerimizle iletişim kurma, iş/staj olanakları sunma ve girişimcilik hakkında fikir alışverişinde bulunma fırsatını yakalayabilirsiniz

MARMARAKAF’ta yerinizi almak için:

MARMARAKAF’ı kaçırmayın, geleceğe yatırım yapın!

#MARMARAKAF #Kocaeli #KariyerFuarı #GençYetenekler #Fırsat

Posted in Haberler and tagged , , .

Bir yanıt yazın