marmarakaf

MARMARAKAF mesajımız

Kocaeli Üniversitesi ev sahipliğinde yürütülen Marmara Kariyer Fuarı (MARMARAKAF), 26-27 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

Sayın Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk Hocamızın ekibiyle MARMARAKAF’ın tam bir başarı hikayesine dönüşmesi için var gücüyle çalışmasından etkilenmemek mümkün değil. Rektörümüzün hem gençler hem de iş dünyasının aktif katılımı için yapmış olduğu ziyaretleri ilgi ile takip ediyoruz. 

Bu sinerjinin oluşturduğu dalgalardan biri olarak MARMARAKAF’ın önemi hakkındaki yazılarımızı hem gençlere hem de iş insanlarına daha önce iletmiştik. 

Hem faaliyetlerimize katılan gençlerimize hem de başta üyesi olduğumuz iş insanlarının networkü olan BNI (Business Network International) üyelerine MARMARAKAF’ın önemini tekrar hatırlatmak isteriz.

GENÇLER’e ne demiştik? Okumak için: Tıklayınız…

İŞ İNSANLARI’na ne demiştik? Okumak için: Tıklayınız…

Suya atılan taşın oluşturduğu etki gibi dalga dalga genişleyen sinerjinin halkalarından biri olarak hem gençlerle hem de iletişim halinde olduğumuz iş insanları ile etkili iletişim kurarak MARMARAKAF’ın toplumsal etkisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

MARMARAKAF hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sayfasını takip etmenizi öneririz. https://marmarakaf.kocaeli.edu.tr/

Posted in Haberler and tagged , , .

Bir yanıt yazın